Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Private
oc: Privat

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
