Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை
