Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Private
ar: خاص

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
