Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Private
ca: Privat

en: Path
ca: Camí

en: Created
ca: Creat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua
