Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Path
el: Διαδρομή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Permissions
el: Άδειες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας
