Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Private
eu: Pribatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
