Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Language code
fa: کد زبان
