Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Private
gl: Privado

en: Path
gl: Ruta

en: Created
gl: Creado

en: Permissions
gl: Permisos

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma
