Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Private
gu: ખાનગી

en: Path
gu: પાથ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
