Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: UUID
hi: युयुआइङी
