Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Private
hr: Privatno

en: Path
hr: Putanja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Language code
hr: Kôd jezika
