Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Permissions
is: Réttindi

en: Language code
is: Tungumálskóði
