Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Private
ja: プライベート

en: Path
ja: パス

en: Created
ja: 作成

en: Permissions
ja: 権限

en: Changed
ja: 変更済

en: Language code
ja: 言語コード

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
