Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Private
ku: تایبەت

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان
