Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Private
lv: Privāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Created
lv: Izveidots

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Changed
lv: Labots

en: Language code
lv: Valodas kods
