Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Private
ro: Privat

en: Path
ro: Cale

en: Created
ro: Creat

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii
