Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Private
th: ส่วนตัว

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Changed
th: เปลี่ยน
