Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Private
ug: شەخسىي

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Language code
ug: تىل كودى
