Private page (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Private
vi: Riêng tư

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Permissions
vi: Quyền

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ
