Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
