Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Size
fa: اندازه

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Owner
fa: مالک

en: No terms available.
fa: واژه‌ای در دسترس نیست.

en: Users
fa: کاربران

en: Reference
fa: ارجاع

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: RSS category
fa: دسته RSS

en: Reference method
fa: روش ارجاع

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size
