Private Taxonomy Terms (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Owner
hy: Սեփականատեր
