Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Private
af: Privaat

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Users
af: Gebruikers
