Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Private
ca: Privat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Owner
ca: Propietari

en: Users
ca: Usuaris

en: Reference
ca: Referència

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Current user
ca: Usuari actual

en: The referenced entity
ca: L'entitat referenciada

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: @label ID
ca: ID de @label

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size
