Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
