Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Private
es: Privado

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Size
es: Tamaño

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Owner
es: Propietario

en: Users
es: Usuarios

en: Reference
es: Referencia

en: Allowed values
es: Valores permitidos

en: Current user
es: Usuario actual

en: The referenced entity
es: La entidad referenciada

en: Reference method
es: Método de referencia

en: Options list callback
es: Lista de opciones de devolución de llamada

en: Autocomplete route name
es: Autocompletar nombre de ruta

en: @label ID
es: ID @label

en: Textfield size: @size
es: Tamaño de campo de texto: @size
