Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Private
eu: Pribatua

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Owner
eu: Jabea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: @label ID
eu: @label ID-a
