Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Size
ht: Grosè

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
