Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Size
is: Stærð

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Owner
is: Eigandi

en: Users
is: Notendur
