Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Private
ku: تایبەت

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Owner
ku: خاوەن

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە
