Private Taxonomy Terms (8.x-2.4) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Private
pl: Prywatne

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Owner
pl: Właściciel

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Reference
pl: Referencja

en: Allowed values
pl: Dopuszczalne wartości

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: The referenced entity
pl: Wskazywana encja

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: @label ID
pl: ID dla typu @label

en: Textfield size: @size
pl: Rozmiar pola tekstowego: @size
