Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: The username %name does not exist.
ast: El usuariu %name nun esiste.

en: User
ast: Usuariu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Owner
ast: Dueñu

en: No terms available.
ast: Nun hai terminos disponibles.

en: Users
ast: Usuarios
