Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Private
be: Прыватны

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: User
be: Карыстальнік

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Owner
be: Уладальнік

en: No terms available.
be: Няма дэфініцыяў.

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: RSS category
be: RSS катэгорыя

en: @label ID
be: Ідэнтыфікатар @label
