Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: The username %name does not exist.
bn: ব্যবহারকারী হিসেবে %name এর অস্তিত্ব নেই।

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
