Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: RSS category
bo: RSS ཁྱབ་ཁོངས
