Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: User
bs: Korisnik

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: Users
bs: Korisnici

en: Allowed values
bs: Dozvoljene vrijednosti
