Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Private
cs: Soukromé

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: User
cs: Uživatel

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Owner
cs: Vlastník

en: No terms available.
cs: Nejsou k dispozici termíny.

en: Users
cs: Uživatelé

en: Allowed values
cs: Povolené hodnoty

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: RSS category
cs: kategorie RSS

en: The referenced entity
cs: Odkazovaná entita

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Textfield size: @size
cs: Velikost textového pole: @size
