Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Private
da: Privat

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Size
da: Størrelse

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: The username %name does not exist.
da: Brugernavnet %name findes ikke.

en: User
da: Bruger

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Owner
da: Ejer

en: No terms available.
da: Ingen ord til rådighed.

en: Users
da: Brugere

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: RSS category
da: RSS-kategori

en: The referenced entity
da: Link til den refererede entity

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Options list callback
da: Callback for valgliste

en: Autocomplete route name
da: Autofuldfør rutenavn

en: Textfield size: @size
da: Størrelse på tekstfelt: @size
