Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: The username %name does not exist.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་%name མིན་འདུག།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: No terms available.
dz: ཐ་སྙད་ཚུ་ཐོབ་མི་ཚུགས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
