Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Private
et: Privaatne

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: User
et: Kasutaja

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Owner
et: Omanik

en: No terms available.
et: Ühtki märksõna pole saadaval.

en: Users
et: Kasutajad

en: Reference
et: Viide

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: RSS category
et: RSS-kategooria

en: The referenced entity
et: Viidatud olem

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
