Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Private
fi: Yksityinen

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: The username %name does not exist.
fi: Käyttäjätunnusta %name ei ole olemassa.

en: User
fi: Käyttäjä

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Owner
fi: Omistaja

en: No terms available.
fi: Yhtään termiä ei ole saatavilla.

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Reference
fi: Viittaus

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: RSS category
fi: RSS-luokitus

en: The referenced entity
fi: Viitattu entiteetti

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Autocomplete route name
fi: Autocomplete polku

en: Textfield size: @size
fi: Tekstikentän koko: @size
