Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Users
fil: Mga tagagamit
