Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Private
gl: Privado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: User
gl: Usuario/a

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Owner
gl: Propietario

en: No terms available.
gl: Non hai termos dispoñibles.

en: Users
gl: Usuarios

en: Reference
gl: Referencia

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Current user
gl: Usuario actual

en: RSS category
gl: Categoría RSS

en: Reference method
gl: Método de referencia
