Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા

en: Reference method
gu: સંદર્ભ પદ્ધતિ
