Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Private
he: פרטי

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Size
he: גודל

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: User
he: משתמש

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Owner
he: בעלים

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: Users
he: חברי האתר

en: Reference
he: רפרנס

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: RSS category
he: קטגוריית RSS

en: The referenced entity
he: היישות שאליה מצביע הרפרנס

en: Reference method
he: שיטת הפניה
