Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Private
ja: プライベート

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: The username %name does not exist.
ja: ユーザー名 %name が存在しません。

en: User
ja: ユーザー

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Owner
ja: 所有者

en: No terms available.
ja: 利用できるタームはありません。

en: Users
ja: ユーザー

en: Reference
ja: 参照

en: Allowed values
ja: 使用する値

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: RSS category
ja: RSS カテゴリー

en: The referenced entity
ja: 参照されているエンティティ

en: Reference method
ja: 参照方法

en: Autocomplete route name
ja: オートコンプリートルート名

en: Textfield size: @size
ja: テキストフィールドサイズ: @size
