Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: User
jv: Panganggo

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Users
jv: Panganggo

en: Current user
jv: Panganggo saiki

en: RSS category
jv: Kategori RSS
