Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Users
ka: მომხმარებლები
