Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Private
kk: Жеке

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: No terms available.
kk: Терминдер қосылмаған.

en: Users
kk: Пайдаланушылар
