Private Taxonomy Terms (8.x-2.5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: The username %name does not exist.
kn: %name ಅನ್ನುವ ಸದಸ್ಯರ ಹೆಸರು ಅಸ್ಥಿತ್ವದಲ್ಲಿ ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
